Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AARON ZE STODŮLECKÝCH LUK A JCH HARLEQUIN STRÓZ ZAGRODY

Vzpomínáme

VZPOMÍNÁME

KUBÍČEK

Kubíčka jsme si převedli v červenci 1995 domů jako nalezeného pejska, který se zaběhl páníčkům. Byl mu asi 1 rok. Stal se plnohodnotným členem naší rodiny, který náš život obohacoval až do 18.srpna 2010, kdy se vydal ve svých 17 letech na cestu za Duhový most.

ARONEK

Aronka jsme si přivezli domů v červnu 1998 z útulku jako štěňátko, o které se majitelka fenky nedokázala postarat. Chtěli jsme, aby měl Kubíček kamaráda. Vůbec nebylo jasné, co z Aronka vyroste, ale stal se z něj krásný, věrný hlídací pes našeho společného domova. Bohužel epileptický záchvat spojený s mozkovou mrtvicí mu nedovolil s námi být až do dnešních dnů a tak, přesně 3 měsíce po Kubíčkovi 18.11.2010, se Aronek vydal za svým kamarádem za Duhový most.

Chlapečci naši, byli jste první, kteří v nás probudili velkou lásku ke psím kamarádům. Děkujeme Vám za krásné chvíle, které jsme společně prožili.

Pověst o Duhovém mostu (Wikipedie)

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce, kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí. Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý, tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů. Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho opustila. Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji. Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce. A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete.
TOPlist