Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AARON ZE STODŮLECKÝCH LUK A JCH HARLEQUIN STRÓZ ZAGRODY

Aktuality 2013

21.9.2013 - Klubová výstava Zárybničná Lhota u Tábora - Harlequin (Gwen) v mezitřídě zabojoval mezi 25 pejsky a od české rozhodčí paní Jandové obdržel známku VÝBORNÝ 3. 

Aaron nastoupil ve třídě otevřená (46 psů) a od britské rozhodčí obdržel známku velmi dobrý.


Gwen v mezitřídě


Aaronek ve třídě otevřená

25.8.2013 - NVP Mladá Boleslav - Harlequin (Gwen) poprvé nastoupil do mezitřídy. Od slovenského rozhodčího obdržel známku velmi dobrý.

21.7.2013 - MVP Mladá Boleslav - super krásný den Harlequin (Gwen) ve třídě mladých obdržel od polského rozhodčího Andrzeje Szutkiewicze  známku VÝBORNÝ 1, CAJC, BOJ - Gweník třetím vítězstvím splnil podmínky pro udělení titulu ČESKÝ JUNIORCHAMPION KRÁSY.


Gwen ve třídě mladých

Obrovskou radost nám udělal i Aaronek, který od stejného rozhodčího ve třídě otevřená obdržel známku VÝBORNÝ 3 z 12 pejsků.


Aaronek ve třídě otevřená

16.6.2013 - NVP Klatovy - dneska Harlequin (Gwen) oslavil své 13.měsíční narozeniny. A oslavil je opravdu parádně na národní výstavě v Klatovech, kde ve třídě mladých od českého rozhodčího Ladislava Kukly obdržel známku VÝBORNÝ 1, CAJC. Na výstavu jsme vzali i Aaronka, který ve třídě otevřená ve velké konkurenci 13 pejsků obdržel známku VÝBORNÝ. Oba kluci jsou velcí pašáci a udělali nám velikánskou radost.


Gweník ve třídě mladých


Aaronek ve tříd otevřená

5.5.2013 - MVP Praha - třetí Harlequinova (Gwenova) výstava byla opět velmi úspěšná. Gwen nastoupil do třídy mladých a česká rozhodčí Jiřina Jandová mu udělila známku VÝBORNÝ 1, CAJC. Škoda, že ještě nevyhrál BOJe. I tak nám Gweník udělal ohromnou radost.

MVP Praha

3.2.2013 - MVP Brno - i na druhé výstavě v rámci DUOCACIB Brno Harlequin (Gwen) zabodoval a ve třídě dorostu obdržel známku VELMI NADĚJNÝ 1.  Gweník je šikulka a udělal nám ohromnou radost.

Gwen DUOCACIB

2.2.2013 - MVP Brno - letošní rok jsme výstavní sezónu začali v Brně na DUOCACIB. První výstavní den byl úspěšný hlavně pro našeho benjamínka Gwena. Harlequin (Gwen) dostal ve třídě dorostu známku VELMI NADĚJNÝ 1. První výstava a hned krásný úspěch. Aaron ve třídě otevřená dostal známku VELMI DOBRÝ. Jinou jsme dnes ani nečekali. Hodnotil dánský rozhodčí Brathen Ulf.

Gwen

Aaronek

TOPlist