Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AARON ZE STODŮLECKÝCH LUK A JCH HARLEQUIN STRÓZ ZAGRODY

Aktuality 2012

4.11.2012 Mezinárodní výstava psů Praha, výstava pro nás nezačala moc dobře, Aaronek si na parkovišti před výstavištěm rozřízl tlapku. Musel být veterinárně ošetřen. I přes to do kruhu nastoupil a nedal na sobě nic znát. Ve třídě otevřené (7 pejsků) zabojoval a dosáhl neuvěřitelného výsledku. Slovenská rozhodčí RNDr. Ingrid Mikulášová mu udělila známku a tituly VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB. Miláček náš nám udělal ohromnou radost.

22.9.2012 Speciální výstava Klubu švýcarských salašnických psů v Zárybničné Lhotě u Tábora. Aaronek poprvé nastupoval v otevřené třídě, kde bylo celkem 36 pejsků. Od finské rozhodčí paní Saiji Juutilainen dostal známku VÝBORNÁ a postoupil do užšího výběru mezi 12 nejlepších pejsků. V tak obrovské konkurenci je to pro Aaronka úspěch.

Gweníčka výstava trochu unavila.

26.8.2012 Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi AARON ze Stodůleckých luk v mezitřídě VÝBORNÝ4, rozhodoval gruzinský rozhodčí pan Beradze Iuza. Aaronek byl opět na bedně a to je dobře.

15.7.2012 Národní výstava psů v Mladé Boleslavi AARON ze Stodůleckých luk v mezitřídě VÝBORNÝ 1 CAC. Pan rozhodčí Ladislav Kukla a hlavně Aaronek nám udělal ohromnou radost. Měli jsme s sebou i malého Gwena, který sledoval z poza plotu, jak to na výstavách chodí. smiley

7.7.2012 Velký to den pro naší rodinu a Aaronka. Z polské chovné stanice Stróž Zagrody si vezeme domů malé štěňátko HARLEQUIN STRÓŽ ZAGRODY, který se narodil 16.5.2012 mamince DOLLY Stróž Zagrody a tatínkovi HENRI van´t Stokerybos. Říkáme mu GWEN a je to nádherný plyšový chlupáček, který si hned s Aaronkem porozuměl.

27.6.2012 AARON ze Stodůleckých luk je přeregistrovaný na ČMKÚ a je z něj CHOVNÝ pejsek se vším všudy. Proto milé salaší dámy máte-li některá chuť mít s Aaronkem štěňátka, ozvěte se jeho páníčkům.

2.6.2012 jsem byl na Klubové výstavě KŠSP v Rožnově pod Radhoštěm. Nastoupil jsem opět do MEZITŘÍDY, kde nás bylo 21 pejsků. Nevěřil jsem vlastním ouškům, když mi pan rozhodčí Ladislav Kukla při hodnocení dal výbornou a poslal mě do dalších rozběhů. Tam se nás sešlo celkem 10 a začalo se vyřazovat. Dostal jsem se do posledních čtyř. Říkal jsem si "to není pravda". A výsledně? VÝBORNÝ 3. Všichni jsme měli obrovskou radost.

Klubovka Rožnov 2012

Na klubovce byli i taťka Gr.CH. Brahms Eleuteria a kamarád JCh.Flavio Eleuteria a Ch. Bonifác Moravian Hurricane (strejda Garp). Taťulda ukázal všem záda a ve třídě čestná získal Výborný 1. Flavio ve třídě mladých získal Výborný 2. Strejda Garp ve třídě šampionů byl Výborný. Všem moc gratuluji.

Taťulda Brahms Flavio

1.4.2012 jsem na MVP v Českých Budějovicích poprvé nastoupil do MEZITŘÍDY. Hodnotil mě slovenský rozhodčí pan Tibor Havelka a zadal mi známku velmi dobrý.

24.3.2012 dnes jsem byl v Mladé Boleslavy, kde mě celého změřili a předvedl jsem se bonitační komisi, která mi přidělila kód a řekli mi, že jsem CHOVNÝ. Máme všichni obrovskou radost. Ještě musím absolvovat klubovou výstavu, kam se chystáme 2.6.2012 a přeregistraci.

19.2.2012 dnes jsem byl na rentgenologickém vyšetření u pana MVDr. Deckera, aby zjistil, jak jsou na tom mé kyčelní, loketní a ramenní klouby. Pan doktor mé klouby vyhodnotil:

DKK (HD) 0/0   DLK (ED) 0/0   OCD neg.

Páníčci i já máme obrovskou radost. Jen z té narkózy jsem ještě trošku otupělý smiley.

4. a 5.února 2012 jsem byl na DUO CACIB v Brně. V sobotu 4.2. nás ve třídě mladých bylo 15 pejsků. Italský rozhodčí Inzoli Massimo mi zadal známku výborný 2. Páníčkové i já jsme měli obrovskou radost.

DUO sobota

V neděli 5.2. mě hodnotila finská rozhodčí Saija Juutilainen, která mi dala známku výborný 3. Opět byla silná konkurence, tentokrát 12 mladých pejsků. Výlet do Brna se vyplatil smiley.

DUO neděle

8.ledna 2012 jsem začal svou druhou výstavní sezónu na Hanácké národní výstavě v Brně. Celkem nás bylo ve třídě mladých 9 pejsků a rozhodčí Jiřina Jandová mě ohodnotila známkou velmi dobrý 4. Já i páníčci jsme byli trošinku zklamaní, ale i tak nás 4. místo potěšilo. Na výstavě jsem se potkal i se svým taťkou Brahmsem, který opět všem vytřel zrak a získal Výborný 1 CAC a Národního vítěze. Tatínkovi moc gratuluji.

NVP Brno

TOPlist