Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AARON ZE STODŮLECKÝCH LUK A JCH HARLEQUIN STRÓZ ZAGRODY

Aktuality 2011

6.11.2011 jsem se zúčastnil Mezinárodní výstavy v Praze. Ve třídě mladých jsem, jako v Budějovicích, opět běhal o první místo a titul CAJC. Bohužel mě rozhodilo povzbuzující obecenstvo a tak mi nakonec rumunský rozhodčí pan Iliev Marius zadal známku výborný 2. Páníčky i mě druhé místo velice potěšilo, protože nás ve třídě bylo celkem 10 pejsků.

9.10.2011 mě páníčkové vzali na Mezinárodní výstavu do Českých Budějovic. Ve třídě mladých jsem bojoval jako lev během o první místo, ale ve finále mi česká rozhodčí Jiřina Jandová udělila známku výborný 2. Pavla s Tomášem i já jsme byli velice spokojeni a už teď se těšíme na další výstavu do Prahy, kam jedeme 6.11.2011.

1.10.2011 jsme byli na Krajské výstavě pejsků v Litoměřicích.Český rozhodčí Ing. Leoš Jančík mi udělil známku výborný 1 a titul Vítěz třídy. V závěrečných soutěžích jsem bojoval o nejlepšího mladého výstavy, ale rozhodčí vybrali nějakého "malého tajtrdlika".

V Litoměřicích jsem se také setkal s nevlastními sourozenci z tatínkovy strany.

Ice Bakaon        Atiila z Mezibořských lesů     Dia Griene Záře démantů     Iro Bakaon     Aaron ze Stodůleckých luk

15.9.2011 dnes jsem oslavil své první narozeniny. Od páníčků jsem dostal obrovskou kost, na které jsem si moc pochutnal. Rostu, sílím a dost neposlouchám a škádlím Pavlínku s Tomášem.

28.8.2011 jsem udělal svým páníčkům obrovskou radost. Na mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavy, třída mladých, ruský rozhodčí pan V. Pilikin mě ohodnotil známkou výborný 1 a titulem CAJC. Bojoval jsem ještě o nejlepšího mladého psa plemene, ale nemůžu přece na třetí výstavě vyhrát všechno a tak jsem ho přenechal své konkurentce wink. Jsem velice rád, že svým pánům dělám radost.

17.7.2011 jsem byl na mé druhé národní výstavě v Mladé Boleslavy, třída mladých, kde mě hodnotil polský rozhodčí pan Waldemar Mrowiec a dostal jsem známku velmi dobrý 4. Ve třídě, kde už jde i o tituly, je to dobré a páníčkové byli spokojeni.

21.5.2011 jsem absolvoval svou první národní výstavu v Litoměricích ve třídě dorostu, hodnotil mě slovenský rozhodčí pan Tibor Havelka a udělil mi známku velmi nadějný.

16.4.2011 jsem se poprvé setkal se svým taťkou Brahmsem. Páníčkové mě za ním odvezli do Litoměřic. Krom tatínka jsem poznal perfektní kámoše Garpa a Aramise. Strávili jsme spolu krásné odpoledne a už teď se těším, že se zase setkáme. Tentokrát by měli táta s kámošema přijet za mnou. Fotky z návštěvy jsou ve fotogalerii.

16.3.2011 přidány fotografie do fotogalerie. Začala mi puberta a tak trošku své páníčky neposlouchám a škádlím je neustálým kousáním.

1.3.2011 páníček říkal, že půjdeme na výstavu v Litoměřicích, která bude 21.5.2011.

26.2.2011 jsem začal chodit s páníčkem do psí školky, abych se naučil základní poslušnosti a abych poznal také nějaké nové kamarády. Prý jsem šikovný, říkala cvičitelka. Cvičení mě baví a s páníčkem si doma vše opakujeme. Už se těším na další návštěvy.

TOPlist